Jak ten čas letí… a je tu květen…
Jak ten čas letí… a je tu květen…
Využívám chvíle, kdy
mi nikdo nevolá, nikdo nechce nic objednat, a hlavně jsem tu sama (hurá),
protože zbytek „komunity“ je RAUS!!! Opět třikrát huraá!!!
Čas letí a s ním i život…. je to úměrné práci. Na jednu
stranu jsem ráda, že noví zákazníci přicházejí, na druhou stanu se cítím, že
jedu na doraz.
A jak tedy dobít energii?
Způsobů je několik a
hlavně fungují!
1. Několikrát týdně rozcvička s manželem
2. Kvalitní spánek
3. Kvalitní strava a pití
4. Vyhýbat se hlupákům (to jde ztěžka, a bohužel,
někdy je nutná srážka, někdy dokonce „betl“, s vítězstvím nejistým)
5. Běh, jak jinak než s manželem (pojistka,
kdyby to s vámi švihlo)
6. A další.....
Protože jedním ze základních kamenů je strava, čím teda např. dobít vybitou baterii?
Např. jídlem které zbylo. Tentokrát zbyly brambory. Krásně osmažíme, přidáme zbytek uzeného, zalejeme rozšlehaným vejcem, dáme na talíř, posypeme červenou cilubí, obložíme okurkou nebo čímkoli, co zbylo a hotovo. Přikoření si každý podle chuti.
Nebo štika… A protože
já nemusím kořenovou zeleninu a muž ji miluje, proč štiku neudělat tak, aby si
každý pochutnal.
A máme tu těstoviny,
které nikdy nezklamou… penne, šunka, domácí rajčatová šťáva, bešamel, sýr a
byliny…. Zapečeme a neskutečná mňamka je na světě! + salát z leďáku.
Ale nekončíme, nekončíme… ha je tu celer. Jednoduchý salát (vařený salát s cibulí + zálivka) miluje muž, já ne. Ale for him, warum nicht. Já si udělám klasiku. Vaječná pomazánka s česnekem, majolkou a vylepšený taveňasem.
Dnes je neděle, vyměnila jsem bylinky za kilo divočiny…no odmítněte to…. to byste museli být jen s IQ nižším, než dnešní datum!!! Protože tohle je výsledek!



Běhání, chůze...něco na co se chystám....už rok :-)
OdpovědětVymazatZačnu, fakt začnu.
Měj krásné dny.
Chůze, nebo běh, hlavně že se člověk může hýbat :)
OdpovědětVymazatChodím, cvičím….a taky ráda jím😄🫣
OdpovědětVymazatDíky za virtuální návštěvu na mem blogu.
Eva http://es-ideas.blogspot.com/
To jsme na tom stejně:)
VymazatUžívám si salátového období, zkoušíme s milostivou všemožné zálivky i netradiční ingredience (např. piniové oříšky nebo granátové jablko). Nejraději mám však rád rajčata. Na jakýkoliv způsob.
OdpovědětVymazatRajčatový salát s jarní cibulkou rozhodně nemá chybu:)
OdpovědětVymazat