Přeskočit na hlavní obsah

Příspěvky

Zajímavé

Jak ten čas letí… a je tu květen…

  Jak ten čas letí… a je tu květen…   Využívám chvíle, kdy mi nikdo nevolá, nikdo nechce nic objednat, a hlavně jsem tu sama (hurá), protože zbytek „komunity“ je RAUS!!! Opět třikrát huraá!!! Čas letí a s ním i život…. je to úměrné práci. Na jednu stranu jsem ráda, že noví zákazníci přicházejí, na druhou stanu se cítím, že jedu na doraz. A jak tedy dobít energii?   Způsobů je několik a hlavně fungují! 1.      Několikrát týdně rozcvička s manželem 2.       Kvalitní spánek 3.     Kvalitní strava a pití 4.     Vyhýbat se hlupákům (to jde ztěžka, a bohužel, někdy je nutná srážka, někdy dokonce „betl“, s vítězstvím nejistým) 5.     Běh, jak jinak než s manželem (pojistka, kdyby to s vámi švihlo) 6.       A další..... Protože jedním ze základních kamenů je strava, čím teda např. dobít vybitou baterii? Např. jídlem které zbylo. Tentokrát zbyl...

Nejnovější příspěvky

Zpráva o správné uvítací „párty“

Víkend…a takhle my si tady žijem….

A leden je „v tahu“

Leden, jak má být.

Vánoce, Vánoce přicházejí a advent je pomalu u konce…

Co mě, doufám, ještě hodně dlouho neomrzí?

Jídlem proti tupcům