Jak ten čas letí… a je tu květen…
Jak ten čas letí… a je tu květen… Využívám chvíle, kdy mi nikdo nevolá, nikdo nechce nic objednat, a hlavně jsem tu sama (hurá), protože zbytek „komunity“ je RAUS!!! Opět třikrát huraá!!! Čas letí a s ním i život…. je to úměrné práci. Na jednu stranu jsem ráda, že noví zákazníci přicházejí, na druhou stanu se cítím, že jedu na doraz. A jak tedy dobít energii? Způsobů je několik a hlavně fungují! 1. Několikrát týdně rozcvička s manželem 2. Kvalitní spánek 3. Kvalitní strava a pití 4. Vyhýbat se hlupákům (to jde ztěžka, a bohužel, někdy je nutná srážka, někdy dokonce „betl“, s vítězstvím nejistým) 5. Běh, jak jinak než s manželem (pojistka, kdyby to s vámi švihlo) 6. A další..... Protože jedním ze základních kamenů je strava, čím teda např. dobít vybitou baterii? Např. jídlem které zbylo. Tentokrát zbyl...




